Zabezpečovacia technika

AVVIS spol. s r.o.
946 39 Iža 476

Komárno

Tel:
00421 903 264 754
00421 911 932 790

E-mail:
info@avvis.sk

praví ľudia, pravé riešenia

Kamerové systémy

O FIRME  l  POČÍTAČE A SIETE  l  ELEKTROINŠTALÁCIE  l  ALARMY  l  KAMEROVÉ SYSTÉMY  l  KONTAKTY

Copyright © 2017 avvis.sk. Všetky práva vyhradené.

Zabezpečujeme profesionálnu montáž kamerových systémov podľa požiadaviek klienta, ako aj veľkoobchodný  a maloobchodný predaj, širokého sortimentu kamerovej zabezpečovacej techniky, kamier, záznamových zariadení, zdrojov a komponentov ku kamerovým systémom.

Kamerový systém predstavuje veľmi vhodný doplnok k zabezpečovaciemu systému, ako jeho akási nadstavba.
V terajších moderných systémoch môžete získať kompletný prehľad o tom, čo sa deje ak nie ste prítomný vo svojej nehnuteľnosti, ale aj v prípade, že napr. je noc a potrebujete vidieť, čo sa deje na dvore.

Dokonca je možný prenos na Váš mobilný telefón, a nech ste kdekoľvek na svete, ak máte prístup k internetu, budete môcť sledovať, čo sa doma, či vo firme deje.

V neposlednom rade treba spomenúť aj možnosť zaznamenávania obrazu na záznamové zariadenie, a následne ho v prípade potreby použiť a pomôcť tým orgánom činným v trestnom konaní ak ste sa stali napríklad obeťou vandalizmu, či krádeže.

Na záver treba spomenúť aj odstrašujúcu úlohu komplexného systému ohľadom potenciálneho páchateľa, každý páchateľ si dvakrát rozmyslí, či vstúpi na pozemok sledovaný kamerami, pretože vy ho práve môžete vzdialene sledovať a kontaktovať políciu, čo by pre páchateľa nebolo práve najšťastnejšie.

Možnosti sú prakticky neobmedzené, závisí to iba na Vašich požiadavkách. Realizácia Vašich požiadaviek je už našou úlohou.

Spoľahnite sa na profesionálov a dajte si namontovať kamerový systém od našej firmy, ktorá je držiteľom platnej licencie, ktorá nás k tomu oprávňuje. (č.licencie PT001600)