Prístupové systémy

AVVIS spol. s r.o.
946 39 Iža 476

Komárno

Tel:
00421 903 264 754
00421 911 932 790

E-mail:
info@avvis.sk

Copyright © 2017 avvis.sk. Všetky práva vyhradené.

praví ľudia, pravé riešenia

Elektronické zabezpečovacie systémy

Zabezpečujeme profesionálnu montáž zabezpečovacích systémov podľa požiadaviek klienta, ako aj veľkoobchodný  a maloobchodný predaj, širokého sortimentu zabezpečovacej techniky, zabezpečovacie ústredne, detektory, komunikátory atď.

Zabezpečenie domov a firiem je v súčasnosti veľmi dôležité a vývojom bezpečnostnej situácie v našej spoločnosti, sa stáva pomaly nevyhnutnosťou.

Naša firma Vám na základe obhliadky nehnuteľnosti, naprojektuje a vyberie najvhodnejší systém, berúc do úvahy Vaše požiadavky a naše profesionálne skúsenosti z doterajších projektov.

Montujeme v zásade iba overené a profesionálne systémy, ktoré Vám budú slúžiť dlhé obdobie bez ďalších investícií.

Rátame aj s možnosťou, aby ste mali možnosť svoj systém prepojiť s pultom centrálnej ochrany (PCO), alebo je tu aj možnosť oznamovania poplachov na Váš mobilný telefón.

Nové systémy umožňujú aj plné ovládanie alarmu cez Váš mobilný telefón so systémom Android. Naskytá sa tak možnosť zapnúť, či vypnúť alarm, bez fyzickej prítomnosti v objekte.

Ďalej možnosť vypnutia zón, či sledovania aktivity v objekte (možnosť prenosu názvu zóny, ktorá vyvolala poplach).

Možnosti sú prakticky neobmedzené, závisí to iba na Vašich požiadavkách. Realizácia Vašich požiadaviek je už našou úlohou.

Spoľahnite sa na profesionálov a dajte si namontovať alarm od našej firmy, ktorá je držiteľom platnej licencie, ktorá nás k tomu oprávňuje. (č.licencie PT001600)

Celý sortiment bezpečnostných systémov si môžete pozrieť aj na našom eshope: www.sekura.sk

O FIRME  l  POČÍTAČE A SIETE  l  ELEKTROINŠTALÁCIE  l  ALARMY  l  KAMEROVÉ SYSTÉMY  l  KONTAKTY